Skiorientering

Uttakskriterier 2015/2016 finner du her:

Elitelag:

Damer:

IMG_7713 (2)-225.jpg


Anine Ahlsand
Født: 25.09.1996
Klubb: Nydalens SK
Adresse: Marienbergveien 13, 7020 Trondheim
E-post: anine1996@gmail.com
Telefon: 95092359
Yrke: Student

 

IMG_7795 (2)-225.jpg
Evine Westli Andersen
Født: 10.08.1996
Klubb: Løten o-lag
Adresse: Løten
E-post: evwestli@gmail.com
Telefon: 90836040
Yrke: Elev ved Hamar Katedralskole

Herrer:

IMG_8011 (2)-225.jpg
Bjørnar Kvåle
Født: 28.04.1995
Klubb: Hadeland OL
Adresse: Storlinna 47, 2760 Brandbu
E-post: bjornarkvaale@hotmail.no
Telefon: 992 76 967 (m)
Yrke: Student ved Mora ski gymnasium

IMG_4743 (2)-225.jpg
Jørgen Madslien
Født: 21.04.1994
Klubb: NTNUI
Adresse: Nedre Ferstadveg 12A, 7023 Trondheim
E-post: jorgen2104@hotmail.com
Telefon: 45484901 (m)
Yrke: Student

IMG_7929 (2)-225.jpg

Lars Hol Moholdt
Født: 25.03.1985
Klubb: Wing OK
Tidl. klubber:  Rindals-Troll
Adresse:  Vestrevegen 1, 6657 Rindal/Korteniityntie 8 C 13, 40740 Jyväskylä, Finland
E-post: lars_moholdt@hotmail.com
Telefon: 481 77 087 (m)
Yrke: Ski-o

owww-225.jpg
Øyvind Watterdal
Født: 8.07.1987
Klubb:  Hadeland OL
Tidl. klubber:  OL Tønsberg & Omegn
Adresse: Oslo
E-post: oyvindw@mail.ru
Telefon:  994 37 260 (m)
Yrke: Merchandiser/idrettsutøver
 

IMG_7807 (2)-225.jpg
Øyvind Wiggen
Født:16.04.1996
Klubb: Byåsen IL   
Adresse: Sunnlandsvegen 48
E-post: oyvind.wiggen@ntebb.no
Tlf: 954 37 282  

Støtteapparat:

Landslagstrener:
Christian Hohl, tlf: 906 18 552, E-post: christian.hohl@vegvesen.no

Landslagssjef:
Jon Ulvensøen, tlf: 913 91 974, E-post: jon@ulvensoen.no

Landslagstrener:
Erlend Slokvik tlf: 911 00 034

 Juniortrener/hjelper:
Jonas Madslien Bakken tlf: 472 43 700

Juniortrener/hjelper:
Sindre Haverstad tlf: 900 74 738

Hovedsmører:
Asbjørn Kvåle tlf: 906 35 598

Juniorlandslag:

Gutter

Jørgen Baklid
Født:
Klubb: Konnerud IL
E-post:
Telefon:

Eivind Øfsthus Gravir
Født:1998
Klubb:Asker SK
E-post: eivind@ofsthus.net
Telefon: 99475977

 

IMG_7692 (2)-225.jpg
Vegard Guldbrandsen
Født: 1998
Klubb: Asker SK
E-post: vegrgul@online.no
Telefon: 95444501


Gjermund T. Halden 
Født: 1998
Klubb: Nydalens SK
E-post: gjermund.t.halden@gmail.com
Telefon: 41259842

 

audun_heimdal_konnerud-225.jpg

Audun Heimdal
Født: 08.02.1997
Klubb: Konnerud IL
Adresse: Strømskogen 48
E-post: audunheimdal97@hotmail.com
Telefon:  41 85 84 42
Yrke: Elev (Drammen videregående skole)

Jenter

IMG_8004 (4)-225.jpg
Anne Willkommen Eiken

Født: 1998
Klubb: Kongsberg OL
E-post: anweei@live.no
Telefon: 97767607


IMG_8004 (3)-225.jpg
Tilla Farnes Hennum
Født: 25.03.1998
Klubb: Asker skiklubb
Tidl. klubber: Lierbygda O-lag
Adresse:  Gunnersbråteveien 15
E-post:  tilla.f.h@hotmail.com
Telefon: 94833506
Yrke:  Elev ved Wang toppidrett

 

IMG_8004 (2)-225.jpg
Anniken Eriksrud Karlsen
Født: 1998
Klubb: Bækkelaget SK
E-post: a98.karlsen@hotmail.no
Telefon: 48020668


Synne Strand
Født: 1999
Klubb: Lierbygda OL
E-post: synne.strand@lifi.no

Margrethe Wisløff
Født:
Klubb: Asker SK
E-post:
Telefon: