Ansatte

 

Ansatte i Norsk Orientering

Administrasjonen er organisert i to avdelinger. Avdeling for klubbservice og landslag. 

Dersom ikke annet er opplyst har vedkommende kontor på Idrettens Hus, Ullevål Stadion. Postadresse: Postboks 5000, 0840 Oslo, besøksadresse: Sognsvn 73.

 


Generalsekretær

2019_Øystein Hildeskor-250.jpg
Øystein Hildeskor
Tlf: 924 40 018 E-mail:oystein.hildeskor@orientering.no

Assisterende generalsekretær
2021_Stein Blomseth (2)-250.jpg
Stein Blomseth
Tlf: 911 92 114 E-mail: Stein.Blomseth@orientering.no

Web og informasjonskonsulent

Ivar_H_portrett (2)-250.jpg

Ivar Haugen, St. Halvards vei 21A, 5052 Bergen
M 975 09 102, E-mail: ivar.haugen@orientering.no
Webjournalist og webansvarlig. Presse og informasjon.

 

 

Avdeling: Klubbservice

 

 

Kartkonsulent

Ivar_H_portrett (2)-250.jpg

Ivar Haugen, St. Halvards vei 21A, 5052 Bergen
M 975 09 102, E-mail:  ivar.haugen@orientering.no
Kart og kartutvikling, skolekartprosjekt, OCAD kurs. Vilt grunneier og dyreliv.

 

Fagansvarlig arrangement

Jan Arild Johnsen_2016.JPG

Jan Arild Johnsen
M 901 65 680, E-mail: jan.arild.johnsen@orientering.no
Arrangementsansvarlig, hovedarrangement, terminlister, gps-tracking, storskjerm, norgescup

 

Fagkonsulent kompetanse og bredde

Lene_Kinneberg.JPG

Lene S. Kinneberg
932 64 756, E-mail:  lene.kinneberg@orientering.no
Trener og lederkurs, klubbutvikling, barne- og ungdomstiltak - herunder Hovedløpsprosjektet

Fagkonsulent paraidrett

Lone Brochmann (2)-250.jpg

Lone Brochmann
M 970 82 377 E-post: lonekarin.brochmann@orientering.no

Fagkonsulent for tur- og mosjonsorientering

2020_Ninni-Jonsson (2)-250.jpg

Ninni Tornøe Jonsson
M:  905 25 905, E-mail. ninni.jonsson@orientering.no


Prosjekt tur- og mosjonsorientering

Jörgen Mårtensson-portrett-250.jpg

Jörgen Mårtensson
M: 482 88 889 E-mail: Jorgen.Martensson@orientering.no


Prosjektleder "Orientering i skolen"

DSC_0215 (2)-250.jpg

Henning Bratland Carlsen
M: 45 29 32 10, E-mail: henningbratland.carlsen@orientering.no 
Kontortid: mandag, tirsdag og fredag

Leder Jenteprosjektet
 

2020_Fanny_Horn_Birkeland-250.jpg

Fanny Horn Birkeland
M: 952 72 729, E-mail: Fanny.HornBirkeland@orientering.no

 
Avdeling Landslag (orientering)

Landslagssjef

2021_Janne Salmi_1 (2)-250.jpg

Janne Salmi
M: 00358 40 551 9769, E-mail:janne.salmi@orientering.no

 

Landslagstrener

2021_Anders_Nordberg-1 (2)-250.jpg
Anders Nordberg
M: 913 06 986 E-mail: anders.nordberg@orientering.no


Sportslig utviklingsansvarlig

2019_Håvard Haga_portrett-250.jpg

Håvard Haga
M:918 02 309 E-mail:Havard.Haga@orientering.no

 

Øvrig støtteapparat: se landslag

 

 

 

 

Hovedsponsorer