Ansatte

Ansatte i Norsk Orientering

Administrasjonen er organisert i to avdelinger. Avdeling for klubbservice og landslag. 

Dersom ikke annet er opplyst har vedkommende kontor på Idrettens Hus, Ullevål Stadion. Postadresse: Postboks 5000, 0840 Oslo, besøksadresse: Sognsvn 73.

Generalsekretær

Lasse Arnesen (2)-250.jpg

Lasse Arnesen
M: 900 75 176, E-mail: lasse.arnesen@orientering.no
Overordnet administrativt ansvar, samt sponsor- og markedsarbeid.


Assisterende generalsekretær

2019_Øystein Hildeskor-250.jpg
Øystein Hildeskor
Tlf: 924 40 018 E-mail:oystein.hildeskor@orientering.no
Spillemidler til utstyr
 

Web og informasjonskonsulent

Ivar_H_portrett (2)-250.jpg

Ivar Haugen, St. Halvards vei 21A, 5052 Bergen
M 975 09 102, E-mail: ivar.haugen@orientering.no
Webjournalist og webansvarlig. Presse og informasjon.

 

 

Avdeling: Klubbservice

 

 

Kartkonsulent

Ivar_H_portrett (2)-250.jpg

Ivar Haugen, St. Halvards vei 21A, 5052 Bergen
M 975 09 102, E-mail:  ivar.haugen@orientering.no
Kart og kartutvikling, skolekartprosjekt, OCAD kurs. Vilt grunneier og dyreliv.

 

Fagansvarlig arrangement

Jan_A_J_portrett (2)-250.jpg

Jan Arild Johnsen
M 901 65 680, E-mail: jan.arild.johnsen@orientering.no
Arrangementsansvarlig, hovedarrangement, terminlister, gps-tracking, storskjerm, norgescup

 

Fagkonsulent kompetanse og bredde

unnamed file

Lene S. Kinneberg
M 932 64 756, E-mail:  lene.kinneberg@orientering.no
Trener og lederkurs, klubbutvikling, barne- og ungdomstiltak - herunder Hovedløpsprosjektet

Fagkonsulent paraidrett

Lone Brochmann (2)-250.jpg

Lone Brochmann
M 970 82 377 E-post: lonekarin.brochmann@orientering.no

Fagkonsulent for tur- og mosjonsorientering

2017_Ninni-Jonsson-250.jpg

Ninni Tornøe Jonsson
M:  905 25 905, E-mail. ninni.jonsson@orientering.no


Prosjektleder "Orientering i skolen"

DSC_0215 (2)-250.jpg

Henning Bratland Carlsen
M: 45 29 32 10, E-mail: henningbratland.carlsen@orientering.no 
Kontortid: mandag, tirsdag og fredag


Sportslig utviklingsansvarlig

2019_Eskil_Sande_Gullord-250.jpg
Eskil Sande Gullord 
M: 480 74 229 E-mail: Eskil.Gullord@orientering.no

Talent og trenerutvikling. Utviklingsprosjekter, testregistrering, Camp Norway, O-idol.

 
Avdeling Landslag (orientering)

Landslagssjef

 2018_EOC_mellom-kval_Jørgen_Rostrup-1-250.jpg

Jørgen Rostrup
Bergtoras vei 84
4633 Kristiansand S
M 922 94 287, E-mail: jorgen.rostrup@orientering.no


Landslagstrener kvinner

Susanne Barkholt (2)-250.jpg

Susanne Barkholt
M: 0046 70 681 03 05 , E-mail:susanne.barkholt@orientering.no

 

Toppidrettskonsulent

 

2017_Erik_Rønstad-10 (2)-250.jpg

Erik Allum Rønstad
Landslagskoordinator
Telefon:  +47 – 402 43 976
erik.ronstad@orientering.no

 

Øvrig støtteapprat: se landslag